Menu
al.to - Sklep internetowyal.to - Sklep internetowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Mama i dziecko
Gry i zabawki
AGD duże
AGD małe
AGD do zabudowy
Telewizory i audio
Elektronika
Dom i ogród
Strefa marek
Dlaczego al.to?
100% pozytywnych opinii
80 profesjonalnych doradców
Ekspresowa dostawa
21 dni na zwrot towaru

Moduły SFP

(7 wyników)
Filtry
Producent
Cena
-
Dostępność
Standardy i protokoły
Długość fali
Maksymalna długość kabla
Prędkość transmisji
Typ kabla
Typ portu
Gwarancja
<svg viewBox="0 0 32 32" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><g fill="#CCC" fill-rule="evenodd"><path d="M5 15h6V7H5zM13 15h6V7h-6zM21 15h6V7h-6zM5 25h6v-8H5zM13 25h6v-8h-6zM21 25h6v-8h-6z"></path></g></svg><svg viewBox="0 0 32 32" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><g fill="#CCC" fill-rule="evenodd"><path d="M5 11h5V7H5zM5 18h5v-4H5zM5 25h5v-4H5zM12 11h15V7H12zM12 18h15v-4H12zM12 25h15v-4H12z"></path></g></svg><svg viewBox="0 0 32 32" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><g fill="#CCC" fill-rule="evenodd"><path d="M5 10h3V7H5zM5 15h3v-3H5zM5 20h3v-3H5zM5 25h3v-3H5zM10 10h17V7H10zM10 15h17v-3H10zM10 20h17v-3H10zM10 25h17v-3H10z"></path></g></svg>
Sortowanie
Od najpopularniejszych
Od najpopularniejszychOcena klientów: od najlepszejCena: od najtańszychCena: od najdroższych
z 1
Od najpopularniejszych
Od najpopularniejszychOcena klientów: od najlepszejCena: od najtańszychCena: od najdroższych
Moduł SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G UFiber 1.25Gbit SFPModuł SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G UFiber 1.25Gbit SFP
  • Typ portu: RJ45
  • Prędkość transmisji: 1.25 Gb/s
  • Maksymalna długość kabla: 100 m
Czasowo niedostępny
99,00 zł
Moduł SFP Ubiquiti UF-GP-C+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPCModuł SFP Ubiquiti UF-GP-C+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC
  • Długość fali: 1310 nm, 1490 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: SC/UPC
  • Prędkość transmisji: 1.25 Gb/s
Czasowo niedostępny
449,00 zł
Moduł SFP Ubiquiti UF-GP-B+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPCModuł SFP Ubiquiti UF-GP-B+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC
  • Długość fali: 1310 nm, 1490 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: SC/UPC
  • Prędkość transmisji: 1.25 Gb/s
Czasowo niedostępny
409,00 zł
Moduł SFP Ubiquiti UF-MM-1G Multi-Mode 1.25Gbit SFP 2xLC (2 szt.)Moduł SFP Ubiquiti UF-MM-1G Multi-Mode 1.25Gbit SFP 2xLC (2 szt.)
  • Standardy: IEEE 802.3z
  • Długość fali: 850 nm
  • Typ kabla: Światłowód wielomodowy
  • Typ portu: LC/PC
Czasowo niedostępny
99,00 zł
Moduł SFP Ubiquiti UF-MM-10G Multi-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.)Moduł SFP Ubiquiti UF-MM-10G Multi-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.)
  • Standardy: IEEE 802.3ae
  • Długość fali: 850 nm
  • Typ kabla: Światłowód wielomodowy
  • Typ portu: LC/PC
Czasowo niedostępny
179,00 zł
Moduł SFP TP-Link TL-SM321B Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321A)Moduł SFP TP-Link TL-SM321B Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321A)
  • Standardy: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali: 1310 nm, 1550 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
69,00 zł
Moduł SFP TP-Link TL-SM311LM Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLCModuł SFP TP-Link TL-SM311LM Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC
  • Standardy: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali: 850 nm
  • Typ kabla: Światłowód wielomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
Czasowo niedostępny
78,99 zł
Sortowanie
Od najpopularniejszych
Od najpopularniejszychOcena klientów: od najlepszejCena: od najtańszychCena: od najdroższych
1-7 z 7
1
Następna
z 1