al.to - Sklep internetowyal.to - Sklep internetowy
Wszędzie
Wszędzie
Gry i zabawki
Mama i dziecko
AGD małe
AGD do zabudowy
Telewizory i audio
Elektronika
Dom i ogród
Strefa marek
AGD duże
LEGO Movie Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy - 465111 - zdjęcie
LEGO Movie Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy - 465111 - zdjęcie 1
LEGO Movie Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy - 465111 - zdjęcie 2LEGO Movie Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy - 465111 - zdjęcie 2
LEGO Movie Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy - 465111 - zdjęcie 3LEGO Movie Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy - 465111 - zdjęcie 3
LEGO Movie Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy - 465111 - zdjęcie 1
LEGO Movie Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy - 465111 - zdjęcie 2
LEGO Movie Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy - 465111 - zdjęcie 3

LEGO Movie Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy

  • Seria:LEGO® Movie
  • Wiek:Od 9 lat
  • Ilość elementów:502
  • Płeć:Dla chłopców, Dla dziewczynek

Specyfikacja

Opinie

5,0/5
(15 opinii)
5
15
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (15)

Sofieee
Sofieee
7 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Motyw/Kolor: Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa

Cena jest ok jak za tak znakomity zestaw z dużą ilością fajnie zrobionych elementów. Pozwala na fajną, pobudzającą wyobraźnie zabawę. Dzieciaki zadowolone a to najważniejsze. My polecamy:)... Rozwiń dalej

cangooro
cangooro
7 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Motyw/Kolor: Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa

Świetny zestaw... Rozwiń dalej

Amelia
Amelia
7 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Motyw/Kolor: Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa

Świetny zestaw dla fanów Lego i niezastąpiona zabawa :D Wygląd i trwałość klocków robią pozytywne wrażenie. Bardzo dobrze oceniam tą transakcje, dziecko też jest zadowolone :)... Rozwiń dalej

Dubsi
Dubsi
7 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Motyw/Kolor: Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa

Polecam zestaw jest super. Już samo składanie daje ogrom radości. Dzieci od momentu otworzenia pudełka nie mogły się oderwać, musiały złożyć. Super klocki również pod kątem jakości. ... Rozwiń dalej

Hania
Hania
7 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Motyw/Kolor: Pudełko konstruktora Królowej Wisimi!

Super zestaw. W moim przypadku kupiony dla 8latka -bardzo się spodobał. Składanie z lekka pomoca taty, ale radości całe mnóstwo. Lepszych jakościowo klocków niż Lego raczej się nie znajdzie. Tu wszystko do siebie pasuje. MOGĘ ŚMIAŁO POLECIĆ!... Rozwiń dalej

Marta
Marta
7 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Motyw/Kolor: Królowa Wisimi I'powiewa

Fajny zestaw, którego złożenie nie jest skomplikowane. Dziecko zadowolone i ja również bo cena jak na Lego była bardzo okej. Klocki są spasowane, kolorowe i dobrej jakości wiec nie mam zastrzeżeń. Córka lubi ten zestaw wiec prezent się udał :)... Rozwiń dalej

Marysia
Marysia
7 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Motyw/Kolor: Pudełko konstruktora Królowej Wisimi!

Zestaw Lego przeszedł nasze oczekiwania. Obsługa al.to również spisała się na medal. Na pewno będę polecać zarówno Lego jak i Wasz sklep. Pozdrawiam =)... Rozwiń dalej

Jovita22
Jovita22
7 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Motyw/Kolor: Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy

Zdecydowanie polecam zestaw lego ze statkiem kosmicznym.Dziecko zakochało się w nim od 1 chwili. Prezent jak najbardziej trafiony.Dzięki al.to!!!1... Rozwiń dalej

Mira
Mira
7 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Motyw/Kolor: Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy

Zabawa przy składaniu statku nie do opisania :D kupiony dla dzieciaków jako wspólny prezent swobodnie pozwala na zabawę we dwójkę a radości przy tym co nie miara. Jednak lego to lego;)... Rozwiń dalej

Justyna
Justyna
Potwierdzony zakup
6 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Motyw/Kolor: Królowa Wisimi I'powiewa

Spory zestaw.... Rozwiń dalej

KIKA
KIKA
7 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Motyw/Kolor: Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy

Polecam ten komplet Lego. Kupiłam go synowi na urodziny i zarówno on jak i wszyscy jego koledzy są wniebowzięci. Syn składał zabawkę z mężem i poradzili sobie całkiem sprytnie. ... Rozwiń dalej

Ela
Ela
7 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Motyw/Kolor: Kosmiczna drużyna Benka

Gorąco polecam zestaw od Lego bo jest tani a bardzo atrakcyjny dla dzieciaka. Składanie lego i późniejsza zabawa to czysta przyjemność. Cena okej moim zdaniem -polecam!... Rozwiń dalej

kacper
kacper
7 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Motyw/Kolor: Pudełko konstruktora Królowej Wisimi!

Fantastyczny zestaw Lego. Chrześniak zadowolony. ... Rozwiń dalej

Rena
Rena
7 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Motyw/Kolor: Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy

Statek kosmiczny Lego podbił serca dzieciaków. Składałem z nimi zestaw i muszę powiedzieć, że lego jednak nie ma sobie równych. Cena jak za tak fajny komplet wydaje mi się całkiem w porządku.Polecamy... Rozwiń dalej

Sasi17
Sasi17
7 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Motyw/Kolor: Batman i Stalowobrody

Mój syn uwielbia Batmana i jego przygody więc wybór był prosty. Jako prezent urodzinowy zestaw sprawdził się fantastycznie. Cena jest bardzo oki jak na zestaw Lego a transakcja była turboekspresowa więc generalnie jestem bardzo zadowolona z zakupów... Rozwiń dalej

Koniec opinii.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów al.to.