Wszędzie
Wszędzie
Gry i zabawki
Mama i dziecko
AGD małe
AGD do zabudowy
Telewizory i audio
Elektronika
Dom i ogród
Strefa marek
AGD duże
Baby Alive Słodka przekąska blondynka - 429945 - zdjęcieBaby Alive Słodka przekąska blondynka - 429945 - zdjęcie
Baby Alive Słodka przekąska blondynka - 429945 - zdjęcie 1
Baby Alive Słodka przekąska blondynka - 429945 - zdjęcie 2Baby Alive Słodka przekąska blondynka - 429945 - zdjęcie 2
Baby Alive Słodka przekąska blondynka - 429945 - zdjęcie 3Baby Alive Słodka przekąska blondynka - 429945 - zdjęcie 3
Baby Alive Słodka przekąska blondynka - 429945 - zdjęcie 1
Baby Alive Słodka przekąska blondynka - 429945 - zdjęcie 2
Baby Alive Słodka przekąska blondynka - 429945 - zdjęcie 3

Baby Alive Słodka przekąska blondynka

  • Wiek:Od 3 lat
  • Gwarancja:24 miesiące

Specyfikacja

Opinie

5,0/5
(44 opinie)
5
44
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (44)

Dominika:)
Dominika:)
8 lat temu

Słodka laleczka.Nie dość że wygląda pięknie dzięki swoim dużym zielonym oczkom to jeszcze córka opiekuję się nią jak prawdziwym dzieckiem. Wiem jak ważne jest kształtowanie empatii i zachowań opiekuńczych od najmłodszych lat. Lalka uczy też odpowiedzialności. Trzeba karmić, tulić, przewijać i przygotowywać jedzonko:)Jestem dumna z córki że tak ładnie zajmuje się laleczką:)Ładnie zapakowana przesyłka, na pewno do Was wrócę. ... Rozwiń dalej

sylwka
sylwka
7 lat temu

Polecam, ładna lalka z włosami i akcesoriami. ... Rozwiń dalej

CZARNA
CZARNA
7 lat temu

SUPER LALA!!!Ma przepiękną buźkę,wykonuje gesty jak żywa-je,pije,siusia itd.W ogóle wszystkie elementy zestawu sa b.dobrej jakości.Jak za tą cenę lepiej trafić nie mogłyśmy.... Rozwiń dalej

Kasia
Kasia
7 lat temu

Lalka jest duża i bardzo ładna. Najważniejsza funkcja to siusianie i robienie kupki. Córka taką chciała i sporo naszukaliśmy się. Lalka ma dobrą cenę i spodobała jej się. Polecam... Rozwiń dalej

Ewelina
Ewelina
7 lat temu

Chrześnica oniemiała z zachwytu, wcale się nie dziwie, lalka jest śliczna, bezpiecznie wykonana no i można się nią opiekować jak prawdziwym dzieckiem, nawet jedzenie "przyrządza" się samodzielnie. Prezent udany, dziękujemy :)... Rozwiń dalej

KeyKey
KeyKey
7 lat temu

100% polecam. Jest bardzo podobna do jednej z popularnych lalek, ale o wiele tańsza a funkcje ma takie same;) Naprawde znakomicie sprawdziła się jako prezent, córa nie opuszcza jej na krok. Nazwała ją Sabinka;)... Rozwiń dalej

Misia
Misia
8 lat temu

Lalcia jest przepiękna! Jej buźka powala każdego na kolana... Je, pije, sika - zachowuje się jak żywa!!! W zestawie sa atrakcyjnie wykonane akcesoria które pomagają o nią dbać. Jedna z lepszych zabawek mojej Różyczki. ... Rozwiń dalej

Paulina
Paulina
6 lat temu

Śliczna laleczka, bardzo fajne akcesoria, laleczka cudna w pięknej sukieneczce kupiona pod choinkę dla córki, córka ma już baby alive słodką łezke i teraz kupiona następna z tej serii, polecam na 100% cena też świetna już mam kilka zabawek od was i na pewno będę dalej kupować u was... Rozwiń dalej

Magda
Magda
7 lat temu

Warto sprawić dziecku taką małą przyjemność. Moja Blanka zachwycona prezentem jaki znalazła pod poduszką w mikołajki. Nie może się od niej oderwać, karmi lalę chyba z 10 razy dziennie:D:D:D... Rozwiń dalej

Mati
Mati
7 lat temu

Polecam gorąco te lalkę. Nie wiedziałem co uszczęśliwi naszą córkę, na szczęście z pomocą przyszła żona. Opcja karmienia oczywiście spodobała się córeczce i wszystkim koleżankom z przedszkola.... Rozwiń dalej

kama
kama
7 lat temu

Duża i ładna lalka. Polecam. ... Rozwiń dalej

frida
frida
8 lat temu

Lalka jest świetna. Kupiłam dla chrześnicy na dzień dziecka. Jest bardzo zadowolona. Dla mnie to też ogromna radość, bo lalka ma atrakcyjną cenę. Polecam. ... Rozwiń dalej

Paulina
Paulina
Potwierdzony zakup
6 lat temu

Śliczna laleczka i fajne akcesoria do opieki córka będzie zachwycona jak dostanie prezent pod choinkę... Rozwiń dalej

Roksana
Roksana
6 lat temu

Bardzo dobrze wykonana lalka. Rozmiar dość duży. Dołączone elementy są dobrej jakości. Polecam... Rozwiń dalej

Anna
Anna
Potwierdzony zakup
6 lat temu

Lalka piękna i ma fajne akcesoria. Córka zachwycona. Kupiłam w promocji za cenę o 100 zł niższa niż w sklepie z zabawkami.... Rozwiń dalej

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów al.to.