Wszędzie
Wszędzie
Gry i zabawki
Mama i dziecko
AGD małe
AGD do zabudowy
Telewizory i audio
Elektronika
Dom i ogród
Strefa marek
AGD duże
Beko WRE 7612 XWW - 381684 - zdjęcieBeko WRE 7612 XWW - 381684 - zdjęcie
Beko WRE 7612 XWW - 381684 - zdjęcie 1
Beko WRE 7612 XWW - 381684 - zdjęcie 2Beko WRE 7612 XWW - 381684 - zdjęcie 2
Beko WRE 7612 XWW - 381684 - zdjęcie 3Beko WRE 7612 XWW - 381684 - zdjęcie 3
Beko WRE 7612 XWW - 381684 - zdjęcie 1
Beko WRE 7612 XWW - 381684 - zdjęcie 2
Beko WRE 7612 XWW - 381684 - zdjęcie 3

Beko WRE 7612 XWW

  • Pojemność:7 kg
  • Maks. prędkość wirowania:1200 obr./min
  • Typ urządzenia:Od przodu
  • Klasa energetyczna:A+++

Specyfikacja

Opinie

4,9/5
(15 opinii)
5
14
4
1
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (15)

Alicja
Alicja
8 lat temu

W porównaniu do mojej poprzedniej pralki ta jest wykonana rewelacyjnie. Najlepsza jest w tym przypadku jakość drzwiczek. Używam od miesiąca. 2-3 prania tygodniowo. Żadnych luzów. Bardzo dobrze wszystkie elementy spasowane. Jednocześnie też pracuje cicho i rewelacyjnie dopiero ubrania, nie zostawia śladów proszku oraz płynu do płukania. Pralka Beko jest super <3 ... Rozwiń dalej

Tereska
Tereska
8 lat temu

Pralka BEKO w cenie ok 1tys to strzał w dychę! Jest zgrabna i bardzo ustawna. Do tego dopiera wszystko bez zastrzeżen i duuuuuużo mieści i co najważniejsze - w koncu pozbyłam się sierści mojego kota. Program krótki też na plus. BOMBA-POLECAM!... Rozwiń dalej

Jula
Jula
8 lat temu

Pralka ma bardzo fajne programy, nie sądziłam, że tak krótkimi programami można doprać pranie, faktycznie są czyste i pachnące, w 14 minut to choćby odświeżyć swoją garderobę, także super. Bardzo niskie zużycie prądu. ... Rozwiń dalej

Reta
Reta
7 lat temu

Cieszę się zakupem. Podłączenie nie stanowiło problemu, pralka została już kilkukrotnie przetestowana. Pranie czyściutkie, pachnące, dobrze odwirowane. Mam nadzieję, że rachunki za prąd też się zmniejszą z klasą A+++... Rozwiń dalej

Reni
Reni
7 lat temu

Za tysiaka pralka jest godna uwagi i polecam :) Przystępna obsługa, fajne programy przydatne przy dzieciakach i zwierzakach, a także wysoka jakość pracy to moim zdaniem główne plusy. Nie zawiodłam się :)... Rozwiń dalej

Ela
Ela
7 lat temu

Pralka radzi sobie nawet z dużymi zabrudzeniami. Nie zacina się, działa cicho i sprawnie. Ma przydatne programy i działa cicho. Beko mnie nie zawiodło i każdemu z pewnością polecę ten model :) ... Rozwiń dalej

Ewi
Ewi
7 lat temu

Kompletna pralka. Ma wszystko czego oczekiwałam, a i tak jestem zaskoczona tym, jak dobrze pierze. Mąż jest zadowolony z dobrej klasy energetycznej i cichej pracy, dla mnie dużo radości jest ze względu na dobrze wyprane pranie. Dostawa tez ekspresem. Polecam pralkę i sklep. SUPER 10/10 ... Rozwiń dalej

Renia
Renia
7 lat temu

Bez namysłu zdecydowałabym się na zakup tej pralki Beko. Cena w al.to jest dużo niższa niż u konkurencji, do tego ekspresowa dostawa. Pralka świetna i zgodna z opisem. Polecam ... Rozwiń dalej

Spoko
Spoko
7 lat temu

usuwa dobrze kocią sierść, ma najoszczędniejszą klasę energetyczną, cicho pierze i od pół roku żadnej awarii. Oby tak dalej.... Rozwiń dalej

Apsik
Apsik
7 lat temu

Pralka dobrze pierze. Jak stara zepsuła się to znajomi polecili nam ten model, bo właśnie dobrze pierze, porządnie wiruje, nie ma kłopotów z jakimiś zaciekami na praniu od płynu do płukania. Al.to na dodatek miało najlepszą cenę, a pralka przyjechała do nas na drugi dzień Również polecam. ... Rozwiń dalej

Pablo
Pablo
8 lat temu

Niedroga i energooszczedna,szukałem pralki do 9 stówek ale za tą klase enefgooszczędną dopłaciłem, zwróci się przy rachunkach:)Chodzi cicho tak jak obiecuje producent,czasem nawet o niej zapominamy, żona zadowolona z programatora.Szczególnie tryby 14 minutowe super się sprawdzają.Polecam kazdemu.... Rozwiń dalej

ooo beko :)
ooo beko :)
8 lat temu

Pralka zgrabna, klasyczna wielkością. Najważniejsze było, aby posiadała klasę energetyczną A+++ i 1200 obrotów. Wiele czytałam, że te 1000 obrotów nie odwirowują tak rewelacyjnie prania, a z pralki korzysta się często. To musi być porządny produkt. Po dwóch tygodniach poleacam. Pralka Beko spisuje się na szóstkę. Jest łatwa w obsłudze i posiada wiele gotowych funkcji na pranie. ... Rozwiń dalej

Siarczi
Siarczi
8 lat temu

Polecam tą pralkę bo w przystepnej cenie otrzymałam produkt, który w pełni jest zadowalający:):) Funkcja pupil jest moim wybawieniem bo mam w domu psa i w okresie lnienia jest armagedon. Poza tym dopiera wszystko bardzo ladnie, a moc ma bardzo dużą, bo rzeczy wyciagam z niej niemal suche. ... Rozwiń dalej

Daria
Daria
8 lat temu

Dobry stosunek ceny do jakości. Pralka jest pojemna, łatwa w obsłudze, cicha, choć przy wirowaniu nieco bardziej ją słychać.Duży plus, że obudowa pralki nie trzaska podczas wirowania i kolejny plus za funkcje pupil. Mam psiaka którego ciągle tule i często przesiaduje na moim kocu, także i koc i ciuchy wiecznie mam w sierści. Każdy kłaczek jest usunięty, nie robią się też tzw kołtuny, które gdzieś potem zalegają na praniu. Trzeba jednak liczyć się z tym, że częściej trzeba czyścić, bo te kłaczki gdzieś jednak muszą się odkładać. ... Rozwiń dalej

Mycha
Mycha
8 lat temu

Dobra pralka. Mogę polecić, bo sama mam i jestem zadowoona. Przy dzieciakach, częstych praniach, dużej ilości do suszenia ważne jest, aby pranie nie miało zacieków po płukaniu i było solidnie odwirowane, ale materiał nieponiszczony. Ta pralka Beko WRE 7612 jest świetna. Kupiłam tylko dlatego, że przyjaciółka ma i używa jej. Ten sam model! Ona ma ją ponad rok i żadnych problemów z działaniem. Oby moja była tak dobra. ... Rozwiń dalej

Koniec opinii.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów al.to.