al.to - Sklep internetowyal.to - Sklep internetowy
Wszędzie
Wszędzie
Gry i zabawki
Mama i dziecko
AGD małe
AGD do zabudowy
Telewizory i audio
Elektronika
Dom i ogród
Strefa marek
AGD duże
Philips HP8668/00 StyleCare - 294989 - zdjęcie
Philips HP8668/00 StyleCare - 294989 - zdjęcie 1
Philips HP8668/00 StyleCare - 294989 - zdjęcie 2Philips HP8668/00 StyleCare - 294989 - zdjęcie 2
Philips HP8668/00 StyleCare - 294989 - zdjęcie 3Philips HP8668/00 StyleCare - 294989 - zdjęcie 3
Philips HP8668/00 StyleCare - 294989 - zdjęcie 1
Philips HP8668/00 StyleCare - 294989 - zdjęcie 2
Philips HP8668/00 StyleCare - 294989 - zdjęcie 3

Philips HP8668/00 StyleCare

  • Moc:800 W
  • Regulacja prędkości nadmuchu:3-stopniowa
  • Regulacja temperatury:3-stopniowa
  • Nawiew zimnego powietrza:Tak

Specyfikacja

Opinie

5,0/5
(11 opinii)
5
11
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (11)

Natalia B.
Natalia B.
8 lat temu

Suszarko -lokówkę ostałam 2 dni temu póki co przetestowałam tylko szczotkę, ale już podzielę się opinią. Szczotka super, trzeba najpierw podsuszyć włosy aby szczotka się swobodnie obracała, ale modeluje się świetnie i wygodnie, nie mam już zajętych dwóch rąk, wolną ręką po prostu nabieram sobie pasmo, szczotka sama się kręci i można nadać bieg w obie strony, jest gruba więc w sam raz na długie włosy, nie wymaga tez nabierania cienkich pasm, więc u mnie idzie to bardzo szybko. Jeśli chodzi o efekt to włosy uniesione, większa objętość, proste, nawet nie muszę ich przeprostować także kolejna korzyść ale wiadomo, to zależy od włosów. Ciekawią mnie loki, jak zrobię to powrócę z opinią :) polecam gorąco. ... Rozwiń dalej

Gośka
Gośka
8 lat temu

Ładna, lekka, poręczna i cicha, przez co wydaję się jakby była słaba moc, ale suszy całkiem dobrze. Głównie korzystam ze szczotki i nasadki do samego suszenia. Włosy faktycznie nie robią się sianowate, są gładkie i miękkie. ... Rozwiń dalej

agniesia
agniesia
8 lat temu

Super, wysuszy, uniesie od nasady, wygładzi, pokręci, więcej nie wymagam. Bardzo dobry wybór!... Rozwiń dalej

Rozia
Rozia
7 lat temu

Fajnie wygładza włosy i ułatwia stylizację :) Końcówka do loków działa znakomicie. Moja fryzura znacznie dzięki niej zwiększyła swoją objętość i włosy są ułożone caly dzień bez konieczności poprawiania ... Rozwiń dalej

Izabela
Izabela
7 lat temu

Prosty w użyciu sprzęt, a dający morze możliwości co do tworzenia fryzury. Moim zdaniem super sprawa. Każdemu bez zawahania polecę Philipsa pod tym kątem ... Rozwiń dalej

Zakręcona
Zakręcona
7 lat temu

Mam włosy do ramion, nie są one zbyt gęste jednak ta suszarko-lokówka, nadaje im objętości jak żadna pianka czy wałki. Wymagała trochę wprawy jednak jak już się załapie efekt jak od fryzjera. O coś takiego chodziło, polecam w 100 % .... Rozwiń dalej

Weronika Głowacka
Weronika Głowacka
7 lat temu

Mam długie niesforne włosy, które ciężko doprowadzić do ładu. Jednak Philips dał sobię rade znakomicie. Suszy, wygładza, podkręca lub prostuje, można zrobić tym zestawem po prostu wszystko. Nie zauważyłam zniszczeń. Stąd oczywiście zostawiam najwyższą ocenę.... Rozwiń dalej

Kala
Kala
7 lat temu

W końcu uzyskałam efekt fali na włosach. Ze zwykłą lokówką to się nigdy nie udawało. Dlatego ciężko mi jej nie kochać!!! Boska. !!! Trochę trzeba pokombinować na początku, żeby fryzurka wyszła idealnie ale po kilku użyciach już wszystko genialnie:)... Rozwiń dalej

joluś
joluś
7 lat temu

fajny sprzęt ;) nadaje się do moich niesfornych i sztywnych włosów. w niedlugim czasie mogę cieszyć się falami lub gładko wymodelowanymi włosami. zmiana końcówek nie jest skomplikowana a efekty zadowowalające, mogę śmialo polecić tą suszarkę do stylizacji philips.... Rozwiń dalej

Betunia
Betunia
7 lat temu

Szukałam suszarko-lokówki, aby zwiększyć objętość włosów. Wybrałam dobrze, po podpowiedziach na forum na temat tego modelu. Już przy pierwszym użyciu wiedziałam, że będę zadowolona. Po kilkunastu razach doszłam do wprawy i jestem naprawdę bardzo zadowolona z zakupu. Naprawdę wspaniały sprzęt dający wiele możliwości stylowych fryzur ... Rozwiń dalej

Oliweczka
Oliweczka
8 lat temu

Zestaw do modelowania Philips jest super! Nadaje się nawet do moich długich i niesfornych włosów. Działa szybko i dość łatwo się nim operuje. Zaskoczyła mnie moc i zwinność w suszeniu. Automatyczne obracanie? łaaaaał :D Oczywiście polecam wszystkim Paniom... Rozwiń dalej

Koniec opinii.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów al.to.