Wszędzie
Wszędzie
Gry i zabawki
Mama i dziecko
AGD małe
AGD do zabudowy
Telewizory i audio
Elektronika
Dom i ogród
Strefa marek
AGD duże
Candy CCTOS 502W - 226030 - zdjęcieCandy CCTOS 502W - 226030 - zdjęcie
Candy CCTOS 502W - 226030 - zdjęcie 1
Candy CCTOS 502W - 226030 - zdjęcie 2Candy CCTOS 502W - 226030 - zdjęcie 2
Candy CCTOS 502W - 226030 - zdjęcie 3Candy CCTOS 502W - 226030 - zdjęcie 3
Candy CCTOS 502W - 226030 - zdjęcie 4Candy CCTOS 502W - 226030 - zdjęcie 4
Candy CCTOS 502W - 226030 - zdjęcie 1
Candy CCTOS 502W - 226030 - zdjęcie 2
Candy CCTOS 502W - 226030 - zdjęcie 3
Candy CCTOS 502W - 226030 - zdjęcie 4

Candy CCTOS 502W

  • Rodzaj:Jednodrzwiowa
  • No Frost:Nie
  • Klasa energetyczna:A+
  • Kostkarka:Nie

Specyfikacja

Opinie

4,9/5
(15 opinii)
5
14
4
1
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (15)

Olia
Olia
7 lat temu

Super sprzęt Candy. Jak do tek pory jest niezawodna i działa bardzo dobrze. Przy tym jest cicha, nie buczy, nie trzeszczy- dla mnie adekwatna do potrzeb. Szuflady i zamrażalnik przy tych gabarytach to dodatkowe i przydatne atuty. ... Rozwiń dalej

Janko
Janko
8 lat temu

Lodówkę kupiłem na działkę. Jest mała, zgrabna a mimo to wiele mieści, nawet byłem troszkę zaskoczony jej pojemnnością. Wykonana dość estetycznie. Trochę ją słychać chwilami, ale mnie to nie przeszkadza. Zakup w tej cenie zaliczam do udanych. ... Rozwiń dalej

Kamil
Kamil
5 lat temu

Mała pojemna lodówka w dobrej cenie. Dobrze chłodzi, działa bez zarzutu .... Rozwiń dalej

Krzysztof
Krzysztof
5 lat temu

Mała ale pojemna lodówka z ładnym designem. Cicha i bardzo energooszczędna.... Rozwiń dalej

dipsek
dipsek
7 lat temu

Do mieszkania 35m2 czegoś takiego potrzebowałem, nie jest najmniejsza, spokojnie mieści podstawowe składniki na dwa trzy dni plus dużo warzyw. Spoko sprzęcik. ... Rozwiń dalej

Loosia
Loosia
7 lat temu

Lodówka ma wszystko co potrzeba. Jest moim zdaniem fajnie i praktycznie zaprojektowana do codziennego użytku. Cena niewygórowana więc jest dobrze. W 100% polecam zakup. ... Rozwiń dalej

Paja
Paja
7 lat temu

Mała, zgrabna a mimo to dość pojemna lodóweczka. W cenie ok 500 zł to moim zdaniem bardzo dobry wybór. Chłodzi ładnie, jest również znakomicie wykonana. Jak dla mnie w sam raz.POLECAM jak ktoś szuka czegoś takiego. ... Rozwiń dalej

Błażej
Błażej
7 lat temu

4 komory na troszkę mięsa, warzywa i owoce są dla nas w zupełności wystarczające, przy dwóch osobach w mieszkaniu, właśnie coś takiego było nam niezbędne, polecamy!... Rozwiń dalej

Gosia
Gosia
7 lat temu

Mini lodówka Candy służy mi już w domku letniskowym od ponad roku i póki co dziala niezawodnie. Jest szczelna, jak na swoje gabaryty nawet pojemna. Chłodzi solidnie. Dla mnie jest OK-polecam :)... Rozwiń dalej

Tomasz
Tomasz
7 lat temu

Lodówka jest dobrze wykonana i wygląda fajnie. Agregat da się słyszeć przy pracy, ale nie jest bardzo głośny. Mrozi całkiem dobrze i po trzech miesiącach nie ma jakiegoś problemu ze szronem. Ogólnie polecam, bo w tej cenie to bardzo fajna lodówka Candy, mała, pojemna i użyteczna w małym mieszkaniu. ... Rozwiń dalej

Wiesia
Wiesia
8 lat temu

Super lodówka na działkę. Mamy ją od ponad miesiąca, ale spełnia zadanie. Nie ma szronu, dobrze chłodzi. temperatura jest stabilna i zostawiając produkty nawet na kilka dni - zachowują świeżość. Polecam, bo jest to w miare tania lodówka, a na dodatek bardzo pojemna. Zajmuje niewiele miejsca. ... Rozwiń dalej

Tadek
Tadek
8 lat temu

Lodówka idealna dla kawalerki. Dodała więcej przestrzenii w kuchni, nasza poprzednia to był klocek ta pomimo iż jest mała, to całkowicie pojemna i wystarczająca na warzywa owoce czy mięso.Do małych mieszkań polecam z czystym sumieniem!... Rozwiń dalej

Oltar
Oltar
8 lat temu

Jeżeli zależy Wam na czymś małym i prostym ta lodówka się sprawdza.Dobrze chłodzi,ma wydajną klasę energetyczną, łatwo reguluję się temperaturę.Przesyłka dotarła ekspresowo bo na drugi dzień co bardzo ważne bo poprzednia padła a wiadomo jak jest bez lodówki.... Rozwiń dalej

Tyrek
Tyrek
8 lat temu

POLECAM. Lodówka jest świetna. Wysokość 85 cm pozwala wykorzystać ją jako blat. W kawalerce mam mało miejsca, także sprawdza się bardzo dobrze. Jestem zadowolony. ... Rozwiń dalej

Jastek
Jastek
9 lat temu

Mała, cicha, dobrze wykonana, dokładnie taka jaką oczekiwałem. Temperatury zarówno w chłodziarce jak i w zamrażarce utrzymuje dobre, jasne oświetlenie, mieści się w klasie energetycznej A+, co też ważne. Wnętrze Candy CCTOS jest proste, bez żadnych zakamarków, także łatwa do mycia, pojemność na potrzeby dwóch osób w sam raz. Polecam... Rozwiń dalej

Koniec opinii.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów al.to.