Wszędzie
Wszędzie
Gry i zabawki
Mama i dziecko
AGD małe
AGD do zabudowy
Telewizory i audio
Elektronika
Dom i ogród
Strefa marek
AGD duże
Haier HTF-456DN6 - 377983 - zdjęcieHaier HTF-456DN6 - 377983 - zdjęcie
Haier HTF-456DN6 - 377983 - zdjęcie 1
Haier HTF-456DN6 - 377983 - zdjęcie 2Haier HTF-456DN6 - 377983 - zdjęcie 2
Haier HTF-456DN6 - 377983 - zdjęcie 3Haier HTF-456DN6 - 377983 - zdjęcie 3
Haier HTF-456DN6 - 377983 - zdjęcie 1
Haier HTF-456DN6 - 377983 - zdjęcie 2
Haier HTF-456DN6 - 377983 - zdjęcie 3

Haier HTF-456DN6

  • Rodzaj:Side by Side
  • No Frost:Tak
  • Klasa energetyczna:A+
  • Kostkarka:Nie

Specyfikacja

Opinie

4,9/5
(16 opinii)
5
15
4
1
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (16)

Marek
Marek
7 lat temu

Urządzenie dobrej jakości, wykonanie nowoczesne nada się do każdej kuchni, jestem bardzo zadowolony, często decyduje się na produkty firmy haier i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, polecam każdemu, bo się opłaca... Rozwiń dalej

Kamila
Kamila
7 lat temu

Obsydianowy kolor robi niesamowite wrażenie w kuchni. Nie sądziłam, że może aż tak elegancko wyglądać. Ponadto ma ogromną pojemność, nie wymaga rozmrażania i co najważniejsze łatwo doczyścić ją w środku. Przy sześcioosobowej rodzinie o coś takiego nam chodziło:) Całokształt zakupu oceniam na 6.... Rozwiń dalej

Krzysiek
Krzysiek
7 lat temu

Przy pięcioosobowej rodzince, porządna lodówka to podstawa. Jednak nigdy nie mieliśmy wcześniej tak pojemnej i stylowej chłodziarki. Od razu rzuca się w oczy, mieści wszystko i jeszcze zostaje sporo miejsca. Side-by-Side to był trafny wybór.... Rozwiń dalej

Agnieszka
Agnieszka
7 lat temu

Design mistrzowski i nie ukrywam, że odegrał dużą rolę przy zakupie, ale sama lodówka działa rownież fantastycznie. Chłodzi i jest szczelna, a do tego ma dużo tematycznych półeczek, szuflad. Idealna dla wieloosobowej rodzinki. Oczywiście polecam :)... Rozwiń dalej

Jasińska
Jasińska
7 lat temu

Produkt okazał się ponad nasze oczekiwania. Ta lodówka to mistrzostwo pod kątem jakościowym, pięknego wykonania i sprawnego chłodzenia. Jest szczelna, produkty znacznie dłużej utrzymują świeżość, a sprzęt nie hałasuje. Efekt wizualny po prostu WOW - dla mnie zdecydowany faworyt!... Rozwiń dalej

Mela
Mela
7 lat temu

Lodówka warta inwestycji. W mojej opinii to na pewno jest sprzęt na lata. Nie ma co do tego wątpliwości. Wyglada elegancko, jest bardzo pojemna i ładnie oświetlona wewnątrz.Sprzet-konkret. Nie ma się do czego przyczepić :) ... Rozwiń dalej

Marie
Marie
7 lat temu

Kupiłam na raty i nie żałuję, bo moim zdaniem jest warta każdego grosza. Pięknie się prezentuje wizualnie, działa wzorowo - bardzo cicho mimo, że solidnie - mrozi i chłodzi najlepiej ze wszystkich moich dotychczasowych sprzetów. Polecam Haiera!... Rozwiń dalej

Malva
Malva
7 lat temu

Ta lodówka jest naprawde pięknie zrobiona. Mam dużą rodzinę więc zależało mi na przestrzeni wewnatrz, a poza tym zawsze marzył mi sie teg typu sprzet z podwójnymi drzwiami bo wygląda to po prostu genialnie :) sama lodowka działa bez zarzutu, ma dużo funkcji ułatwiających korzystanie. Jestem bardzo zadowolona :)... Rozwiń dalej

Piotr
Piotr
7 lat temu

Amerykańska duża lodówka. Plusy: pojemność, 4 drzwi, szerokie półki na drzwiach, cicha praca. Lodówka dla mnie ma niepowtarzalne wykończenie. Jest jak najbardziej warta swojej ceny .


... Rozwiń dalej

Gracjanna
Gracjanna
8 lat temu

Idealna w naszym domu! Przez nasz dom zawsze przewija się mnóstwo osób dlatego pojemna i elegancka lodówka to coś czego szukaliśmy.Mieści wszystko, patelnie (nawet naszego ogromnego woka) garnki, wszelkiego rodzaju butelki, zmieściłam nawet pieciolitrowa baniaki.Lekko się palcuje jak to przy ciemnych kolorach ale wystarczą dwa ruchy ściereczką i idelnie czysta. Chłodzi szybko i porządnie 10/10 .... Rozwiń dalej

Maciek
Maciek
8 lat temu

Po miesiącu powiem tyle - działa bardzo dobrze. Lodówka jest bardzo, wręcz totalnie cicha podczas pracy. Naprawdę to ogromna zaleta. Pojemność jest duża, podświetlenie ledowe - to również bez uwag. Całośc dla mnie rewelcyjna. Zamrażalnik dzielony na część lewą i prawą to super rozwiązanie. Lodówka Haier może w Polsce stanowić dobrą alternatywę od lodówki Simenes będącej droższą. ... Rozwiń dalej

Kasia
Kasia
8 lat temu

jestem zakochana w kolorze i wykończeniu tej lodówki. Mój wiecznie głodny mąż ma dużo miejsca na przekąski :D Naprawdę mogę polecic lodówkę. Nie ma na co narzekać. doskonały produkt :) ... Rozwiń dalej

Robert
Robert
8 lat temu

Nie mam czasu na robienie codziennych zakupów. Dlatego ptorzebna była pojemna lodówka z dużym zamrażalnikiem. Dla trzech osób zakupu raz na tydzień są wystarczające. Haier HTF-456DN6 trzyma temperatury dobrze i produkty są zawsze świeże. ... Rozwiń dalej

Tereska
Tereska
8 lat temu

Pojemność lodówki jest naprawdę szokująca, robię 1-2 razy w tygodniu duże zakupy i jakbym się uparła to drugie tyle bym jeszcze zmieściła. Jasne oświetlenie, wszystko ładnie widać, z boku mieszczą się wysokie i grube butelki, do tego oszczędność pod naszą kilkudniową nieobecność, poprzez tryb wakacyjny :) troszkę żałuje że nie kupiłam z kostkarką, chociaż wydaje mi się, że przy takiej cenie powinna być. Aczkolwiek serdecznie polecam. ... Rozwiń dalej

Maria
Maria
8 lat temu

Bardzo dużo miejsca w środku i w zamrażalniku. Lodówka jest wyposażona w szuflady. Wszystko jest dobrze widoczne dzięki jasnemu oświetleniu. Funkcyjny sprzęt. Cena troszkę wysoka, ale przekłada się widocznie na jakość. Dziękuję za doradzenie tego modelu, nie żałuję. ... Rozwiń dalej

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów al.to.