(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: 'dde3556d-f348-4f40-93d1-fb246de88bd7'});
Menu
al.to - Sklep internetowyal.to - Sklep internetowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Mama i dziecko
Gry i zabawki
AGD duże
AGD małe
AGD do zabudowy
Telewizory i audio
Elektronika
Dom i ogród
Strefa marek
Dlaczego al.to?
100% pozytywnych opinii
80 profesjonalnych doradców
Ekspresowa dostawa
21 dni na zwrot towaru
Haier DW10-T1449 - 272769 - zdjęcie
Haier DW10-T1449 - 272769 - zdjęcie 1
Haier DW10-T1449 - 272769 - zdjęcie 2Haier DW10-T1449 - 272769 - zdjęcie 2
Haier DW10-T1449 - 272769 - zdjęcie 1Haier DW10-T1449 - 272769 - zdjęcie 1
Haier DW10-T1449 - 272769 - zdjęcie 2Haier DW10-T1449 - 272769 - zdjęcie 2
od: Haier|kod producenta: DW10-T1449|kod al.to: 272769
889,00 zł
ikona

Blokada przed dziećmi

Urządzenie posiada funkcji blokady przed dziećmi, która uniemożliwia włączenie zmywarki przez najmłodszych milusińskich. Zmywarka już nigdy nie będzie zmywać gdy jest pusta.HAIER DW10-T1449 posiada blokade przed dziećmi

ikona

Przydatna funkcja opóźnienia startu

Funkcja ta umożliwia rozpoczęcie zmywania w dowolnie wybranym momencie dnia. Zalety tej funkcji docenią osoby, które korzystają z nocnych taryf energetycznych.

HAIER DW10-T1449 posiada funkcje opóźnienia startu
ikona

Wskaźnik braku nabłyszczacza i soli

W trosce o skuteczność zmywania w urządzeniu został zamontowany wskaźnik braku nabłyszczacza oraz wskaźnik braku soli. Dzięki temu już nigdy nie zaskoczy cię brak detergentu.

HAIER DW10-T1449 poinformuje cię o braku soli
ikona

Połowa załadunku

Nie musisz zapełniać całej zmywarki by efektywnie umyć naczynia i nie tracić wody i energii na darmo. Jeśli potrzebujesz naczyń na już, ale twoja zmywarka jest załadowana tylko do połowy użyj funkcji połowa załadunku. Ramiona zmywarki będą pracować naprzemiennie. Dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze.

HAIER DW10-T1449 możesz załadować do połowy
ikona

Duża pojemność

Zmywarka Haier zmyje aż 10 kompletów naczyń w ciągu jednego cyklu zmywania. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas oraz zmniejszyć rachunek za wodę i prąd.

zmywarka HAIER DW10-T1449  mieści 10 kompletów naczyń

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły produktów marki Haier. Poznaj możliwości oraz dowiedz się więcej, oglądając poniższy materiał wideo. Zawarty poniżej film ma charakter poglądowy.

 

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
DW10-T1449
Kod al.to
272769

Opinie

5,8/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(4 opinie)
6
3
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (4)

Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortowanie:
Od najbardziej pomocnych
Gośka
Gośka
★★★★★★
8 lat temu

To moja pierwsza zmywarka i jestem z niej bardzo zadowolona. 7 programów pozwala na dobranie odpowiedniego w zależności od rodzaju naczyń i prócz tego nie muszę zbierać długo naczyń ponieważ jest opcja ustawienia programu na połowę pojemności... Rozwiń dalej

Gaja
Gaja
★★★★★★
6 lat temu

Jeśli faktycznie ktoś się jeszcze zastanawia nad zakupem zmywarki to powiem tak: duża oszczędność czasu, wody i prądu, rachunki zdecydowanie mniejsze niz przy myciu pod bieżąca wodą. Naczynia czyste, błyszczące, większość można od razu chować do półek, jedynie te co mają zagłębienia i pozostaje tam resztka wody to te trzeba przetrzeć. Ogólnie jestem zadowolona bardzo. ... Rozwiń dalej

aurelia
aurelia
★★★★★★
7 lat temu

W sumie prezent, więc wyboru nie miałam, ale jestem mile zaskoczona. Żadnych awarii, kilka programów (dłuższe mycie, krótsze, według potrzeb). Przyznam, że nie planowałam zmywarki, zawsze myłam ręcznie, ale wygoda bez porównania.... Rozwiń dalej

werka7
werka7
★★★★★☆
8 lat temu

Zmywarka jest bardzo cicha i czysta. Wieczorem ustawiam programator i problem z głowy, nie męczę się z ręcznym myciem naczyń. zobaczymy jak z oszczędnością wody jeszcze wyjdzie.... Rozwiń dalej

Koniec opinii.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x‑komu.