Menu
al.to - Sklep internetowyal.to - Sklep internetowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Mama i dziecko
Gry i zabawki
AGD małe
AGD
Telewizory i audio
Komputery i laptopy
Urządzenia mobilne
Strefa dla gracza
Dom i ogród
Dlaczego al.to?
100% pozytywnych opinii
80 profesjonalnych doradców
Ekspresowa dostawa
21 dni na zwrot towaru

Moduły SFP

(8 wyników)
Filtry
Producent
Cena
-
Status
Standardy i protokoły
Długość fali
Maksymalna długość kabla
Prędkość transmisji
Typ kabla
Typ portu
Gwarancja
Popularność
PopularnośćCena: od najtańszychCena: od najdroższychOcena: od najlepszejNazwa: A-ZNazwa: Z-A
z 1
Popularność
PopularnośćCena: od najtańszychCena: od najdroższychOcena: od najlepszejNazwa: A-ZNazwa: Z-A
Moduł SFP TP-Link TL-SM321A Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321B)
  • Standardy: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali: 1310 nm, 1550 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
109,00 zł
Moduł SFP TP-Link TL-SM311LM Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC
  • Standardy: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali: 850 nm
  • Typ kabla: Światłowód wielomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
65,00 zł
Moduł SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G UFiber 1.25Gbit SFP+
  • Typ portu: RJ45
  • Prędkość transmisji: 1,25 Gb/s
  • Maksymalna długość kabla: 100 m
100,00 zł
Moduł SFP Ubiquiti UF-GP-C+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC
  • Długość fali: 1310 nm, 1490 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: SC/UPC
  • Prędkość transmisji: 1,25 Gb/s
389,00 zł
Moduł SFP Ubiquiti UF-GP-B+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC
  • Długość fali: 1310 nm, 1490 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: SC/UPC
  • Prędkość transmisji: 1,25 Gb/s
338,00 zł
Moduł SFP Ubiquiti UF-SM-10G-S Single-Mode 10Gbit SFP+ 1xLC (2 szt.)
  • Standardy: IEEE 802.3ae
  • Długość fali: 1330 nm, 1270 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
804,00 zł
Moduł SFP Ubiquiti UF-MM-1G Multi-Mode 1.25Gbit SFP 2xLC (2 szt.)
  • Standardy: IEEE 802.3z
  • Długość fali: 850 nm
  • Typ kabla: Światłowód wielomodowy
  • Typ portu: LC/PC
89,00 zł
Moduł SFP TP-Link TL-SM311LS Single-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC
  • Standardy: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali: 1310 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
67,00 zł
30
wyników na stronie
  • 1
Następna
z 1