Menu
al.to - Sklep internetowyal.to - Sklep internetowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Mama i dziecko
Gry i zabawki
AGD duże
AGD do zabudowy
AGD małe
Telewizory i audio
Elektronika
Dom i ogród
Strefa marek

Satysfakcja.pl na Kraków Business Run

6 września w sześciu miastach w Polsce zerwało się do biegu tysiące uczestników, by połączyć aktywność fizyczną, dobrą zabawę i pomoc fundacji Jaśka Meli. My również tam byliśmy.
Poland Business Run to niesamowite wydarzenie - charytatywny bieg sztafetowy, który jednocześnie promuje zdrowy styl życia, integruje miejskie środowisko biznesowe, promuje dobry wizerunek miasta, a co najważniejsze - poprzez zgromadzone środki umożliwia pomoc innym ludziom. 
 
Wydarzenie koncentruje się na wspieraniu podopiecznych Fundacji Jaśka Meli - Poza Horyzonty. Wspiera finansowanie protez dla osób po wypadkach, a także dba o ich aktywizację.  Dzięki prężnemu działaniu fundacji oraz inicjatywy Poland Business Run w samym Krakowie od 2012 roku pomoc uzyskało aż 10 osób. Liczba uczestników biegu, a tym samym również beneficjentów wzrasta z roku na rok. 
 
Z radością wzięliśmy udział w krakowskiej edycji Business Run. Oto kilka słów od uczestników biegu z naszej drużyny:
 
Spodziewałem się, że uczestników będzie bardzo dużo. Fundacja "Poza Horyzonty" pomaga już od dawna, a takie akcje jak Business Run są najlepszą formą, aby wspólnie się bawić i jednocześnie pomagać. W tym roku liczba biegnących przeszła nasze oczekiwania i ze swojej strony mogę powiedzieć, że następnym razem z pewnością wezmę udział i mam nadzieję, że utworzymy kilka drużyn. Choć nie zwyciężyliśmy, to cieszę się, że mogłem reprezentować nas w tym ważnym wydarzeniu. 
Rafał 
 
Drużyna Satysfakcja.pl dziękuje organizatorom za przygotowanie i zrealizowanie Business Run. Wspaniała inicjatywa! Dziękujemy również naszym kolegom i koleżankom z pracy za dzielne kibicowanie mimo niesprzyjającej aury.
Kasia
 
Decyzja o udziale w Business Run była spontaniczna. Biorąc pod uwagę, że większość startujących osób z naszej drużyny, kilka miesięcy temu miało problem z przebiegnięciem 200 m, uważamy ukończenie biegu za duży sukces. Dzięki Business Run zmieniliśmy swoje życie. Planujemy dalej biegać i w przyszłym roku poprawić wynik.
Łukasz 
 
 
Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnej inicjatywie. Dzięki temu mogliśmy pomóc, a dodatkowo mieliśmy motywacje aby zadbać o kondycję. Z pewnością weźmiemy udział również w kolejnej edycji - do czego zachęcamy i Was. Jeśli w Waszym mieście odbywa się Business Run - namówcie kolegów i koleżanki z pracy, zbierzcie drużynę i pobiegnijcie - dla swojego zdrowia i samopoczucia, oraz dla podopiecznych fundacji.